sf-active migrate (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Location
ug: ئورنى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
