sf-active migrate (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Development
am: ልማት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Location
am: ቦታ
