sf-active migrate (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Article
eo: Artikolo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Comment
eo: Komento

en: Location
eo: Loko

en: Features
eo: Ecoj
