sf-active migrate (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: E-mail
eu: E-posta

en: Development
eu: Garapena

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Event
eu: Gertaera

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.
