sf-active migrate (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Development
kk: Дамыту

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Comment
kk: Пікір

en: Location
kk: Орналасуы
