sf-active migrate (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Development
ne: विकास

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान
