sf-active migrate (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
