sf-active migrate (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Comment
ps: تبصره
