sf-active migrate (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Articles
se: Artihkkalat

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva
