sf-active migrate (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Development
fi: Kehitys

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Article
fi: Artikkeli

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Comment
fi: Kommentti

en: Location
fi: Sijainti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Upload an image to go with this article.
fi: Lataa artikkeliin liittyvä kuva.
