sf-active migrate (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Development
hr: Razvoj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Event
hr: Događanje

en: Comment
hr: Komentar

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Features
hr: Značajke

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
