sf-active migrate (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Address
my: လိပ်စာ
