sf-active migrate (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Article
gu: લેખ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Location
gu: સ્થાન
