sf-active migrate (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Development
sk: Vývoj

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Event
sk: Podujatie

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Comment
sk: Komentár

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.
