sf-active migrate (7.x-1.7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین
