sf-active migrate (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: E-mail
is: Netfang

en: Development
is: Þróun

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Article
is: Grein

en: Articles
is: Greinar

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Event
is: Viðburður

en: Comment
is: Ummæli

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Contact name
is: Nafn tengiliðs

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
