sf-active migrate (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Article
mr: लेख

en: Articles
mr: लेख

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Basic page
mr: साधे पान
