Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: error
af: fout

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Options
af: Opsies

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Table
af: Tabel
