Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: error
cs: chyba

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Options
cs: Možnosti

en: Performance
cs: Výkon

en: Table
cs: Tabulka

en: Definition
cs: Definice

en: Query
cs: Dotaz

en: Enabled filters
cs: Povolené filtry

en: Changed
cs: Změněno

en: Base table
cs: Základní tabulka
