Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
