Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: error
el: σφάλμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Options
el: Επιλογές

en: Performance
el: Απόδοση

en: Table
el: Πίνακας

en: Definition
el: Ορισμός

en: Query
el: Ερώτημα

en: Enabled filters
el: Ενεργοποιημένα φίλτρα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Shadow
el: Σκιά
