Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: error
lt: klaida

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Performance
lt: Veikimas

en: Table
lt: Lentelė

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Query
lt: Užklausa

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: Changed
lt: Pakeista

en: custom
lt: savitas
