Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: error
mg: hadisoana
