Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: error
nl: fout

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Options
nl: Opties

en: Create a new table
nl: Tabel aanmaken

en: Performance
nl: Prestaties

en: Table
nl: Tabel

en: Base
nl: Basis

en: Definition
nl: Definitie

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: custom
nl: aangepast

en: Tables
nl: Tabellen

en: Base table
nl: Basistabel
