Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Options
oc: Opcions

en: Performance
oc: Performància

en: Table
oc: Tablèu

en: Base
oc: Basa

en: Definition
oc: Definicion

en: Query
oc: Requèsta

en: Enabled filters
oc: Filtres activats

en: Changed
oc: Modificat
