Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ
