Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Performance
ps: كارېدون

en: Table
ps: لښتيال

en: Query
ps: پوښتنه
