Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: error
ro: eroare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Options
ro: Opţiuni

en: Performance
ro: Performanță

en: Table
ro: Tabel

en: Definition
ro: Definiție

en: Query
ro: Interogare

en: Enabled filters
ro: Filtre active

en: Changed
ro: Schimbat

en: Shadow
ro: Umbră

en: Base table
ro: Tabelul de bază

en: Views query
ro: Interogare Views
