Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Performance
sq: Performanca

en: Table
sq: Tabela
