Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Enabled filters
ta: செயலிலுள்ள வடிகட்டிகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
