Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Definition
am: ብየና
