Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: error
ast: fallu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Table
ast: Tabla

en: Enabled filters
ast: Filtros activos
