Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: error
be: памылка

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Options
be: Налады

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Table
be: Табліца

en: Definition
be: Азначэнне

en: Enabled filters
be: Уключаныя фільтры

en: Index
be: Каталог
