Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Performance
bg: Производителност

en: Table
bg: Таблица

en: cancel
bg: Отказване

en: Index
bg: Индекс
