Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Table
bn: টেবিল

en: Index
bn: সূচীপত্র
