Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Definition
br: Termenadur

en: Index
br: Meneger
