Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: error
cy: gwall

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Table
cy: Tabl

en: Query
cy: Ymholiad

en: cancel
cy: Diddymu
