Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: error
da: fejl

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Create a new table
da: Opret ny tabel

en: Performance
da: Ydelse

en: Table
da: Tabel

en: Query
da: Forespørgsel

en: Short description
da: Kort beskrivelse

en: Enabled filters
da: Aktiverede filtre

en: Changed
da: Ændret

en: cancel
da: fortryd

en: Index
da: Indeks

en: custom
da: tilpasset

en: Tables
da: Tabeller

en: Base table
da: Grundtabel

en: Views query
da: Views-forespørgsel
