Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Performance
eo: Rendimento

en: Table
eo: Tabelo

en: Index
eo: Indekso
