Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Options
es: Opciones

en: Create a new table
es: Crear una nueva tabla

en: Performance
es: Rendimiento

en: Table
es: Tabla

en: Base
es: Básico

en: Definition
es: Definición

en: Query
es: Consulta

en: Short description
es: Descripción corta

en: Enabled filters
es: Filtros activos

en: Changed
es: Modificado

en: cancel
es: cancelar

en: Index
es: Índice

en: Shadow
es: Sombra

en: custom
es: personalizado

en: Tables
es: Tablas

en: Base table
es: Tabla base

en: rebuild
es: reconstruir

en: Views query
es: Consulta de Views
