Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: error
et: veateade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Performance
et: Jõudlus

en: Table
et: Tabel

en: Base
et: Baas

en: Definition
et: Definitsioon

en: Query
et: Päring

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: Changed
et: Muudetud

en: cancel
et: katkesta

en: Index
et: Indeks

en: Base table
et: Baastabel

en: Views query
et: Vaate päring
