Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: error
eu: errorea

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Options
eu: Aukerak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Table
eu: Taula

en: Definition
eu: Definizioa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Enabled filters
eu: Filtroak gaituak izan dira

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Index
eu: Aurkibidea
