Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: error
fr: erreur

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Table
fr: Tableau

en: Definition
fr: Définition

en: Query
fr: Requête

en: Enabled filters
fr: Filtres activés

en: Changed
fr: Modifié

en: cancel
fr: annuler

en: Shadow
fr: Ombre

en: custom
fr: personnalisé

en: Tables
fr: Tableaux

en: Queries
fr: Requêtes

en: Base table
fr: Table de base

en: Views query
fr: Requête Views
