Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: error
gl: erro

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Performance
gl: Rendemento

en: Table
gl: Táboa

en: Definition
gl: Definición

en: Query
gl: Consulta

en: Enabled filters
gl: Filtros activos

en: Changed
gl: Cambiado

en: cancel
gl: cancelar

en: Index
gl: Índice

en: Tables
gl: Táboas
