Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: error
he: שגיאות

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Performance
he: ביצועים

en: Table
he: טבלה

en: Definition
he: הגדרה

en: Query
he: שאילתה

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: Changed
he: השתנה

en: cancel
he: בטל

en: Index
he: אינדקס

en: Tables
he: טבלאות
