Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: error
hr: greška

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Table
hr: Tablica

en: Definition
hr: Definicija

en: Enabled filters
hr: Omogućeni prečistači
