Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: error
hu: hiba

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Table
hu: Táblázat

en: Base
hu: Alap

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Enabled filters
hu: Engedélyezett szűrők

en: Changed
hu: Módosítva

en: cancel
hu: mégsem

en: Shadow
hu: Árnyék

en: custom
hu: egyéni

en: Tables
hu: Táblázatok

en: ready
hu: kész

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Base table
hu: Alaptábla

en: The query has been saved.
hu: A lekérdezés mentése megtörtént.

en: The settings has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Views query
hu: <em>Views</em> kérés

en: Delete index
hu: Index törlése

en: The index has been deleted.
hu: Az index törlése megtörtént.
