Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: error
ja: エラー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Table
ja: テーブル

en: Definition
ja: 定義

en: Query
ja: クエリー

en: Enabled filters
ja: 有効なフィルター

en: Changed
ja: 変更済

en: cancel
ja: キャンセル

en: Index
ja: インデックス

en: Tables
ja: テーブル

en: Base table
ja: ベーステーブル

en: Views query
ja: Views のクエリー
