Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: error
jv: salah

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Table
jv: Tabel

en: Enabled filters
jv: Saringan sing urip

en: Index
jv: Indek
