Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Table
kk: Кесте
